HAKKIMIZDA

ADRES İşitme Merkezi 2013 yılında KONYA/EREĞLİ'de kurulmuştur. "Önce İnsan, Önce Sağlık" sloganı ile hastalara Dünya markası olmuş; Avrupa’da ‘’Yılın Şirketi’’ seçilmiş, en ileri teknoloji, en iyi ürün en iyi tasarım gibi pek çok ödülü almış markaların satış ve uygulaması her bütçeye sağlamayı amaç edinmiştir. Bu bilinç ve sorumluluk ile toplam kaliteyi artırmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile yola çıktığımız 2013 yılından bu yana firmamıza kattığımız artı değer ve deneyimlerle siz Ereğli halkına mutluluğu taşımaktan gurur duyuyoruz.

İşitme olayı vücudumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Eksikliği, temel duyularımızın da eksik yaşanması anlamına geldiği için düzenli bir yaşam sürmeyi güçleştirmektedir. Günümüzde sunulan son teknoloji işitme cihazları ile dünyanın gerçek seslerini işitebilirsiniz.

İşitme cihazı kullandıktan 2 ay sonra gelen gürültüler, anlamsız olan sesler yavaşça anlam kazanmaya başlayacaktır. Gürültü olarak duyulan sesler parçalanarak neyin sesi olduğu fark edilecektir.Zaman içinde gelen seslerin günlük yaşamın ayrılmaz parçası olduğu evrenin kendi doğası içinde oluştuğu fark edilir.

ADRES İşitme Merkezi ekibi olarak hastalarımızı gerekli işitme testleri ile muayene ettikten sonra hastaya uygun cihazların seçimini yaparak, cihazların programlama işlemlerini gerçekleştiriyor, cihazın kullanımı hakkında bilgilendiriyoruz. İşitme cihazlarının tercihinin konu hakkında uzman kişilerce yapılması gerektiğini unutmayın.

ADRES işitme merkezi ekibi olarak, Phonak başta olmak üzere Oticon, Siemens, Rexton, Widex, Sonic gibi dünyanın en iyi dijital işitme cihazlarını temin edebileceğiniz, konusunda uzman personelin hizmet sunduğu, EREĞLİ'nin Sağlık Bakanlığı ruhsatlı En donanımlı işitme cihazları merkezi olmanın haklı sevinci içindeyiz.

FİRMAMIZ 1994 YILINDAN BU GÜNE ERTOK MEDİKAL İSMİYLE MEDİKAL SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR…